Фан-сайт
ФК "Нива" Тернопіль

Стадіон "Нафтовик" Охтирка
НафтовикНафтовик 3 : 1 НиваНива
стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 0 : 0 Гірник-СпортГірник-Спорт
Стадіон "Центральний" Черкаси
Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро 3 : 1 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 0 : 4 СумиСуми
Стадіон "Центральний" Тернопіль
ТернопільТернопіль 1 : 0 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 2 : 0 ДеснаДесна
Стадіон "Центральний" Миколаїв
МиколаївМиколаїв 3 : 0 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива : НафтовикНафтовик
Київ
Динамо-2Динамо-2 : НиваНива
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум ФК "Ниви" » Прем'єр Ліга, КУ, ЛЧ, ЛЄ, збірні » Ліга Європи » Шахтар-Тулуза
Шахтар-Тулуза
bestFanДата: П`ятниця, 06.11.2009, 09:55 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 80
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Вчора донецький Шахтар на виїзді здолов Тулузу з рахунком 0:2. Гірники достроково оформили собі путівку в 1/16 фіналу Ліги Європи. Вітаємо команду, бажаємо подальших перемог. Нагадую наступна гра проти Брюгге буде на Донбас-Арені 3 грудня.
 
FainoДата: П`ятниця, 06.11.2009, 10:09 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Ти знаєш, мене вже та Ліга ЄВропи починає сильно-пресильно розчаровувати. Що це за зброд зібрали?! Ні одна команда НЕ В СИЛАХ створити хоч ВИДИМІСТЬ супротиву Шахті!!! Це якийсь позор, а не єврокубок! Я просто в шоці від них. Тулуза - взагалі для мене не команда. Так грати - це просто краще тоді не виходити на поле. Для чого ця Ліга Європи, якщо ніхто в ній не грає толком, окрім східної європи та інших їм подібних?! Як зрозуміти напівосновний склад Тулузи?! Просто нецікаво дивитися на це все...
 
INGLATERДата: П`ятниця, 06.11.2009, 12:17 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 210
Награды: 1
Репутация: 9
Статус: Offline
Я тоже не розумію навіщо було міняти стандарти КУЕФА. Тоді по-перше не було настільки слабких команд. Тоді кожна команда давала бій супернику. А тут.. А тут я впевнений навіть половина не зможе потягнути навіть рівень Шахтара, який взагалі в європейському футболі ніхто..
 
ProДата: П`ятниця, 06.11.2009, 13:54 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 98
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
і звуть його ніяк
файно я з тобою згідний якшо команда в даному випадку тулуза не виставляє основних та шо там основних найкращих гравців женьяка і сіссоко то їм той кубок не треба навіть чути нагадаю за женьяка ювентус зимою запропонує 30млн фунтів хоча побачивши рівень тулузи юве передумає там більш менш сильні команди з"являться після виходу з групи ЛЧ і ті я на 90%впевнений будуть грати 2 або 3 складом

 
FainoДата: П`ятниця, 06.11.2009, 13:58 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Цирк блін а не ЛІГА! Клоуни французькі...
Вже як вчора Кучер старався, як старався - щоб вони хоч один гол забили - так дуля! Лошари!
 
INGLATERДата: П`ятниця, 06.11.2009, 14:00 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 210
Награды: 1
Репутация: 9
Статус: Offline
rofl rofl rofl
 
zolote_poleДата: П`ятниця, 06.11.2009, 14:06 | Сообщение # 7
Своя людина :)
Группа: Користувач
Сообщений: 58
Награды: 2
Репутация: 11
Статус: Offline
Хлопці Шахтар відверто цей турнір переріс, а ось якби попали в нього Металл і Метадон і Ворскла то було би цікаво. А так їм гідний суперник попадеться лише з 1\8 там вже треті клуби ЛЧ підтягнуться (Ліверпуль, Баварія і т.д.)
 
FainoДата: П`ятниця, 06.11.2009, 14:25 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
zolote_pole, мені здається не так він переріс, як європейські клуби "клеять дурнів" із себе... Для чого тоді взагалі грати? Скажіть - нам не цікаво, ми не хочемо, і не морочте голову неікому, і не позортеся перед всім світом. 0-6 в двох матчах, з п"яним Кучером на полі!
 
ProДата: П`ятниця, 06.11.2009, 17:45 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 98
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
переріс?а тімішоара тоді шо таке чи тімішоар в нас гранд?

 
zolote_poleДата: П`ятниця, 06.11.2009, 20:10 | Сообщение # 10
Своя людина :)
Группа: Користувач
Сообщений: 58
Награды: 2
Репутация: 11
Статус: Offline
Тімошара -банальна недооцінка суперника, тай була велика мотивація руминської команди обіграти найкращого тренера Румунії
 
bestFanДата: П`ятниця, 06.11.2009, 21:28 | Сообщение # 11
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 80
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Мені здається, ща Шахтар виграє цей кубок.....хоча краще вигравати хоть так ніж програвати як Динамо...
 
FainoДата: П`ятниця, 06.11.2009, 22:11 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
bestFan, я думаю до фіналу ще надто далеко щоб прогнозувати.
 
Vetal-XLДата: Неділя, 08.11.2009, 04:02 | Сообщение # 13
Подполковник
Группа: Користувач
Сообщений: 116
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Faino... Правда правда...=) Я не розумію чого ви сваритесь Шахтар набирає кофіціент Україні...=) Добре? Та прекрасно! Припустім таке, якщо Динамо виграє в Рубіна і попаде в Лігу Європи і дойде мінімум до чвертьфіналу, а Шахтар мінімум до півфіналу то ми по кофіціенту переженемо Росію і буде 3 українських команд в Лізі Чемпіонів... вот подумаєте непогано?) і нескажу що Ліга Європа погана, бо Баварія (наверно вже буде в Лізі Європі),Валенсія,Гамбург і інші клуби також сильні тому непереживаєте буде вам ще поразки і виграши і нічії і всьо що хочете)
 
FainoДата: Неділя, 08.11.2009, 20:40 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Vetal-XL, та хай собі грає. Я за нього вболіваю "скрізь зуби". Тому що, по-перше, ГРУ В ЦІЙ КОМАНДІ роблять самі іноземці.
По-друге, якщо за цю команду грає Срна, то я за цю команду вболівати ЩИРО і ПОВНІСТЮ - не буду.
То-третє, хай спершу Кучер закінчить якісь акторські курси. А тоді вже розігрує мініатюри на полі "Донбас-Арени".
По-четверте - Луческу замахав із своїми вічними претензіями до арбітрів.
По-п'яте - взагалі цей підхід - "давайте вболівати за всі українськи клуби" - він нереальний. Я вболіваю за Динамо. І Шахтар мені якось так, постільки поскільки... де ти бачив в Англії щоб фани Тотенхема пібтримували в ЛЧ Арсенал? Де ти бачив щоб в Мілані фани Інтера вболівали за Мілан? Як правило, фани одних бажають поразки своїм землякам... І ми до цього теж прийдемо. Вже майже прийшли. І це не розділяє націю. Це просто - ФУТБОЛ... :)
 
Vetal-XLДата: Неділя, 08.11.2009, 20:57 | Сообщение # 15
Подполковник
Группа: Користувач
Сообщений: 116
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
1. Я згодень що в Шахтарі самі іноземці...=(
2. А мені побарабану чи грає Срна чи не грає...
3. Згодень вже задовбав цей Кучер
4. Скажи а де ти бачив тренера який не має претензії до судів
5. Як кому...
 
Форум ФК "Ниви" » Прем'єр Ліга, КУ, ЛЧ, ЛЄ, збірні » Ліга Європи » Шахтар-Тулуза
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: