Фан-сайт
ФК "Нива" Тернопіль

Стадіон "Нафтовик" Охтирка
НафтовикНафтовик 3 : 1 НиваНива
стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 0 : 0 Гірник-СпортГірник-Спорт
Стадіон "Центральний" Черкаси
Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро 3 : 1 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 0 : 4 СумиСуми
Стадіон "Центральний" Тернопіль
ТернопільТернопіль 1 : 0 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 2 : 0 ДеснаДесна
Стадіон "Центральний" Миколаїв
МиколаївМиколаїв 3 : 0 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива : НафтовикНафтовик
Київ
Динамо-2Динамо-2 : НиваНива
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум ФК "Ниви" » Прем'єр Ліга, КУ, ЛЧ, ЛЄ, збірні » Збірні » БИТВА РОКУ. Україна проти Греції. (Плей-оф. Україна проти Греції.)
БИТВА РОКУ. Україна проти Греції.
FainoДата: П`ятниця, 06.11.2009, 14:33 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Отож. Попереду матч, котрий підведе підсумки під дворічними стражданнями нашої збірної під керівництвом Михайличенка.
ІНФОРМАЦІЯ:
Склад національної збірної України:
Воротарі: Андрій П’ятов, Рустам Худжамов (обидва − «Шахтар»), Станіслав Богуш («Динамо»).
Захисники: Віталій Мандзюк, Євген Хачеріді (обидва − «Динамо»), Василь Кобін, Олександр Кучер, В’ячеслав Шевчук, Ярослав Ракицький (усі − «Шахтар»), Григорій Ярмаш («Ворскла»), Андрій Русол («Дніпро»), Дмитро Чигринський («Барселона», Іспанія).
Півзахисники: Олексій Гай («Шахтар»), Олександр Алієв, Олег Гусєв, Тарас Михалик, Андрій Ярмоленко (усі − «Динамо»), Руслан Ротань («Дніпро»), Анатолій Тимощук («Баварія», Німеччина), Ігор Худоб’як («Карпати»).
Нападники: Володимир Гоменюк, Євген Селезньов (обидва − «Дніпро»), Артем Мілевський, Андрій Шевченко (обидва − «Динамо»).
Склад національної збірної Греції:
Вратари: Халкиас (Панатинаикос), Сифакис (Арис), Цорвас (Панатинаикос)
Защитники: Пацацоглу (Омония), Торосидис, Попадопулос (Олимпиакос), Сейтаридис, Винтра, Спиропулос (Панатинаикос), Папастатоопулос (Дженоа), Морас (Болонья), Кирьякос (Ливерпуль)
Полузащитники: Фотакис (ПАОК), Макос (АЕК), Пляцикас (Шальке), Нинис, Кауранис, Карагунис, Циолис (Панатинаикос)
Нападающие: Саллингидис, Манциос (Панатинаикос), Гекас (Байер), Самарас (Селтик), Харистеас (Нюрнберг), Митроглу (Олимпиакос), Куцианикулис (ПАОК)
Арбітри
14.11.09 Греція-Україна - французи, гол. Лоран Дюамель
18.11.09 Україна-Греція - португальці, гол. Олегеріу Бенкеренcа
Матч-відповідь пройде на "Донбас-Арені"
============================================
Ваші думки, панове?!
 
INGLATERДата: Середа, 11.11.2009, 11:05 | Сообщение # 16
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 210
Награды: 1
Репутация: 9
Статус: Offline
Вони і разом два слупи
 
FainoДата: Середа, 11.11.2009, 17:03 | Сообщение # 17
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
INGLATER, та буде повний стадіон. Я от тут почитав цікаву інфу у "футболі" - виявляється 87% квитків - за такими ж цінами, які були в Дніпрі на матч проти Англії... Дорожче лиже ВІПи, котрі нам і так до дупи. Дуже цікава інформація. Я думаю що скандал із тих цін зробив Ахметов, і зрозуміло чому - він давно не любить Суркісів...
 
FainoДата: Середа, 11.11.2009, 17:06 | Сообщение # 18
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Vetal-XL, шкода. Хоча в серйозних матчах він надто повільний... як на мене.
 
Vetal-XLДата: Субота, 14.11.2009, 02:18 | Сообщение # 19
Подполковник
Группа: Користувач
Сообщений: 116
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
і дуже потрібний....=) ну що сьодні матч Греція - Україна... ну будем вболівати...і ще хтось знає який канал буде показувати?
 
zolote_poleДата: Субота, 14.11.2009, 10:20 | Сообщение # 20
Своя людина :)
Группа: Користувач
Сообщений: 58
Награды: 2
Репутация: 11
Статус: Offline
Нажаль поки що невідомо
 
INGLATERДата: Субота, 14.11.2009, 12:04 | Сообщение # 21
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 210
Награды: 1
Репутация: 9
Статус: Offline
Греція - Склад
Україна - Склад
 
Vetal-XLДата: Субота, 14.11.2009, 12:24 | Сообщение # 22
Подполковник
Группа: Користувач
Сообщений: 116
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
дивіться що я знайшов. Раджу почитати...=)
Александр Кучер: "Я просто рухнул"
Огнен Вукоевич: "Билеты по 600 гривен? Кучер точно рухнет"
Александр Алиев: "Никакие билеты я не покупал. Ни на самолет, ни на поезд. И вообще, я в Москву не ездил, и ничего не подписывал. Больше ничего не скажу, а то оштрафуют"
Виталий Годулян: "Правильное решение в соответствии с буквой закона"
Виктор Янукович: "Как сказала бы великая поэтесса Анна Ахметова, во всем виноват он - Ющенко"
Виктор Ющенко: "Цитуючи українського класика, в усьому винна вона. Вона - це криза"
Юлия Тимошенко: "Я 24 часа в сутки буду бороться с подобными явлениями. И мы победим!"
Савик Шустер: "Странно, почему этот вопрос не поднял никто из гостей в студии"
Случайный прохожий в Днепропетровске: "Скорее всего, пойду на стадион. Хотел повести на матч сына Костю, он сам иногда в футбол играет, но после того как ФФУ установило цены на билеты, всякое желание пропало..."
Леонид Буряк: "Не знаю я никакого Билета. Но, судя по цене, парень перспективный. Надо взять на карандаш"
Александр Денисов: "В очередной раз убедился в неземной мудрости Рината Леонидовича, который дал достойный отпор беспредельщикам из Киева. У нас есть тайный ракурс, который доказывает, что цены устанавливал лично Григорий Суркис. И сделано это было в пользу киевского Динамо"
Владимир Литвин: "Люди добрі, що ж ми робимо!"
РИА Новости: "Мишель Платини: 600 гривен для них это дорого?! А что нам скажут товарищи из Германии?"
Сайт Чемпион: "Платини отдает Евро немцам! Суркис опять провалился!"
Пресс-служба ФФУ: "Просим уважаемых коллег читать высказывания Мишеля Платини в оригинале. Там они звучат именно так: "Мишель Платини: 600 гривен для них это дорого?! Ну это ж не Германия!"
Игорь Гамула: "Пришел, бл..ь к кассе, цифры, бл..ь посмотрел, сумку взял, бл..ь, и домой поехал, нах"

Додано (14.11.2009, 12:24)
---------------------------------------------
Сергей Тарута: "Не должны билеты подчиняться ФФУ. Нравится Григорию Михайловичу, не нравится - в любом случае мы добьемся того, что билеты будут независимыми. Как в Англии"
Дарио Срна: "Какая Греция, какая Украина? На их месте должны были быть мы"
Максим Калиниченко: "Вы меня извините, но так цинично, при таком скоплении народа, при том, что центральный матч отбора, придумывать такие цены. По общему мнению, прости меня Господи, у кого-то в фамилии явно не хватает одной буквы"
Владимир Мыленко: "А надо было Михайличенко увольнять и все было бы нормально"
Андрей Ярмоленко: "Почему я должен покупать билет за 600 гривен?"
Жадсон: "Узнал о ценах и отменил чартер для друзей из Бразилии"

 
zolote_poleДата: Субота, 14.11.2009, 16:52 | Сообщение # 23
Своя людина :)
Группа: Користувач
Сообщений: 58
Награды: 2
Репутация: 11
Статус: Offline
Греція − Україна на Першому Національному
http://www.ffu.org.ua/ukr/teams/teams_main/4665/ :$
 
FainoДата: Субота, 14.11.2009, 17:25 | Сообщение # 24
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Ура! Ахметовські канали вчергове облажалися! Хай живе Першйи Національний! champion22 :D :D :D
 
INGLATERДата: Субота, 14.11.2009, 17:43 | Сообщение # 25
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 210
Награды: 1
Репутация: 9
Статус: Offline
:D :D :D :D
 
Vetal-XLДата: Субота, 14.11.2009, 22:15 | Сообщение # 26
Подполковник
Группа: Користувач
Сообщений: 116
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
щож нічія 0-0 непогана для нас...=) і адміни не закривайте тему, ще поговоримо про матч)))
 
FainoДата: Субота, 14.11.2009, 22:28 | Сообщение # 27
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Що ж, нічия! СТАТИСТИКА:
Украина: Пятов - Кобин, Кучер, Хачериди, Ракицкий - Гусев (Алиев, 84), Тимощук, Михалик, Ротань (Ярмоленко, 46) - Милевский, Шевченко
Пятов - виручив один раз 100%. Помилився один раз - 100%. Для воротаря, на мою думку, треба все-таки в першу чергу НЕ ПОМИЛЯТИСЯ...
Кобін - в принципі в атаці не надто сильно зіграв. У обороні - особливих провалів не було помічено, пару раз "розряджав" ситуацію...
Кучер - в першому таймі загубив свого гравця, і змусив Пятова "виручати"
Хачеріді - надійно. Не програв верхові дуелі височезним грекам.
Ракицький - провалив перший тайм. Салпігідіс його просто не помічав на полі. У другому таймі чи то грек втомився, чи то Ракицький "звик" до його манери гри. Всю гру мріяв пробити по воротах, і одного разу пробив - дуже неточно.
Гусєв - міг стати героєм. Підвела клята техніка, прийом м"яча... В атаці все-таки від нього чекали більшого. Якийсь Олег надто спокійний останнім часом.
Алієв - вийшов на заміну. Хтось потім бачив його? Може він пішов тихенько з поля? Шкода, але черговий невдалий матч Олександра.
Тимощук - бився в центрі поля, і вигравав багато єдиноборств. Підстраховував у скрутні моменти. Вроді молодець...
 
FainoДата: Субота, 14.11.2009, 22:28 | Сообщение # 28
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Михалик - допомагав Тимосі. Теж був малопомітним в атаці, але одного разу дуже непогано "приклався" до м"яча - кіпер греків, думаю, був прикро вражений тим, з якою швидкістю м"яч наближався до його воріт... Але відбив....
Ротань - в атаці чекалося більшого. Загалом боровся, відбирав, але не був надто помітним на полі. Хоча хто був? Але можливо тому і вийшов -
Ярмоленко - як завжди мав нагоди, як завжди, на жаль, не реалізував. Бракує техніки, і витримки...
Мілевський - Міля, ти форвард чи де?! Коли ти будеш забивати?! Що це за незграбні прийоми м"яча?! Ехххххххх...
Шевченко - боровся, на класі заробляв штрафні, або вигравав епізоди. Моментами показував таку швидкість, що Ярмоленку ще працювати і працювати... Не забив, та і нагод не мав наче...
Ваші думки?
 
FainoДата: Субота, 14.11.2009, 22:29 | Сообщение # 29
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Vetal-XL, звісно поговоримо..
та і я думаю - одної теми вистачить на два матчі. Адже результат то буде один - пройшли чи не пройшли...
 
FainoДата: Субота, 14.11.2009, 22:30 | Сообщение # 30
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Quote (INGLATER)
Греція - Склад
Україна - Склад

А вгорі що? ;););)
 
Форум ФК "Ниви" » Прем'єр Ліга, КУ, ЛЧ, ЛЄ, збірні » Збірні » БИТВА РОКУ. Україна проти Греції. (Плей-оф. Україна проти Греції.)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук: