Фан-сайт
ФК "Нива" Тернопіль

Стадіон "Нафтовик" Охтирка
НафтовикНафтовик 3 : 1 НиваНива
стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 0 : 0 Гірник-СпортГірник-Спорт
Стадіон "Центральний" Черкаси
Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро 3 : 1 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 0 : 4 СумиСуми
Стадіон "Центральний" Тернопіль
ТернопільТернопіль 1 : 0 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 2 : 0 ДеснаДесна
Стадіон "Центральний" Миколаїв
МиколаївМиколаїв 3 : 0 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива : НафтовикНафтовик
Київ
Динамо-2Динамо-2 : НиваНива
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум ФК "Ниви" » Прем'єр Ліга, КУ, ЛЧ, ЛЄ, збірні » Кубок України » Кубок України (Тут пишемо все про матчі на КУ)
Кубок України
FainoДата: Четвер, 29.10.2009, 12:09 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Пропоную почати вже - із матчу "Шахтар" - "Динамо"...
 
INGLATERДата: Четвер, 29.10.2009, 12:12 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 210
Награды: 1
Репутация: 9
Статус: Offline
Ну Шахтар був сильніший... Тому і виграв із впевненим рахунком...
Просто ДК втомлене, такий графік важко витримати.
А Вуко, коли получить дискваліфікацію, то вона тільки на Україну діє? На ЛЧ він може грати?


 
FainoДата: Четвер, 29.10.2009, 12:19 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Отож, зразу скажу - вболівав за Динамо. Тому і оцінки в мене відповідні.
Програли цілком заслужено, практично не створили ніякої загрози біля воріт суперника. Ті мікро-нагоди, котрі були - змарнували. Ну як можна було Мілевському пробити прямісінько в руки Пятову? Це ж був чи не єдиний шанс. Аналогічно - після відкидки того ж Мілевського - вище воріт пробив Алієв. Чого їх на тренуваннях вчать?!
Шевченко. Перший тайм був на полі кращим серед динамівців. У другому трохи "розчинився", але все рівно час від часу усім нагадував про свій клас - тут вам і техніка, тут вам і бачення поля, і боротьба до кінця, і ще багато чого. Досвід звісно колосальний...
Гусєв. Вийшов на заміну - і став єдиним хто пробив по воротах Шахти сильно і прицільно. Мда...
Вукоєвіч. Підвів команду. Нерви треба тримати в коробочці...
Алієв. А хто це? Де він грає?
Богуш. Знову є питання... Чекаємо на одужання СаШо.
Ярмоленко. Нічого не напишу. бо нема що писати. Мав одну нагоду - і не прийняв мяча...
Хачеріді. В цілому наче і непогано... Але два мячі ми получили, значить - провалився захист.

Взагалі - Динамо виглядало втомленим. Можливо Інтер та Дніпро вимотали киян, а може - просто Шахта на голову сильніша?

 
FainoДата: Четвер, 29.10.2009, 12:20 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
INGLATER, в ЛЧ може грати точно. А в чемпі ні.
 
INGLATERДата: Четвер, 29.10.2009, 12:47 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 210
Награды: 1
Репутация: 9
Статус: Offline
Faino, добре що хоч в ЛЧ можна )))
Я не задоволений воротарем, нову демонструє який він переляканий.. :(


 
bestFanДата: Четвер, 29.10.2009, 15:20 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 80
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
А я вболівав, і вболіваю за Шахтар.....Думаю кроти візьмуть цього сезону Кубок України, Чемпіонат 1 місце....і Лігу Європи тож...вони цього року в ударі...
 
INGLATERДата: Четвер, 29.10.2009, 15:39 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 210
Награды: 1
Репутация: 9
Статус: Offline
Мені не подобається їхня гра, як тільки їм попадеться сильніший суперник я думаю вони пролетять...)) ЧУ - в них дуже мало шансів взяти..
Кубок можуть і виграти, якщо Волинь не захоче грати rofl
 
bestFanДата: Четвер, 29.10.2009, 15:41 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 80
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
А давай закладемось на ящик пива..??? :$
 
INGLATERДата: Четвер, 29.10.2009, 15:58 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 210
Награды: 1
Репутация: 9
Статус: Offline
Багато

Як Шахтар можна поважати? УКРАЇНСЬКИЙ клуб, в якому в складі в Лізі Європі виходить один Пятов і Кучер

 
bestFanДата: Четвер, 29.10.2009, 16:17 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 80
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Шахтар прикольний клуб, не спорю в ньому мало українців....зате цього року він набагато сильніший за ДК.....в якому теж є багато іноземців.... red
 
ProДата: Четвер, 29.10.2009, 17:01 | Сообщение # 11
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 98
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
для мене динамо є було і буде а шахтар лишиться кротами ненавиджу шахтар за шо?та за срну і бразильців чо вони вчора лежали на полі 5хв а тіки їх вивозили вони зразу стояли біля лінії чекаючи щоб їм суддя дозволив увійти у гру нє вукоєвич канєшно вдарив кучера в спину нашо? не знаю може він шизофренік якись ну впринципі я би дав по морді срні а кучеру незнаю може просто нерви здали але то як кучер падав це КВН перше місце я довго сміявся хоча я згідний що шахтар грав краще але всьо таки графік шей домашній стадіон кротів я взагалі не розумію регламенту згамагань КУ ну чемпіонат кроти не виграють кубок ні шахтар ні металург не візьме скоріше всього таврія або й навіть волинь ліга європи я так подивився там ну як не нива але та сама 1 лігова волинь чи олександрія могли б із легкістю там грати дуже слабкий турнір такшо можей виграють але тімішоара це шось до віку того не забуду...

 
bestFanДата: Четвер, 29.10.2009, 17:31 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 80
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Я не люблю ДК...та за Мілевського, він кожного матчу симолює. А згадай як вчора динамівці втіхаря били кротів по почкам....це футбол??? А подивись на Шевченка...він вже старік, а його досі тримають....він вже майже не грає ж...
 
ProДата: Четвер, 29.10.2009, 20:01 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 98
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
вчора шеву був найкращий у складі динамо за цими словами можеш зрозуміти в які вони були формі

 
bestFanДата: Четвер, 29.10.2009, 20:52 | Сообщение # 14
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 80
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Крім Шеви в ДК нікого толкового більше і нема....
 
INGLATERДата: П`ятниця, 30.10.2009, 11:12 | Сообщение # 15
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 210
Награды: 1
Репутация: 9
Статус: Offline
bestFan, тут я вимушений не погодитись. Мілевський - це талант, якого ще світ не бачив. Я не памятаю жодного гравця, який так вміло підставляє корпус. Але в нього одна проблема - він не забиває. Ну та й добре, для того щоб забити є Гусєв, який чудово веде команду флангом, є відновлений Кравець, який вже набирає форму, є той же Шевченко, який є безумовним лідером команди. І критикувати його в матчі з Шахтарем буде не нормально. Паси пяткою, бачення поля, це все досвід. А Вукоєвіч підвів дійсно команду, я від нього такого не чекав. Але він получив по-заслугам - red та 3 матчі дискваліфікації! Він вже просто і так досить втомлену команду добив. Хачеріді радує. За такий короткий термін, так спокійно діяти практично у всіх ситуаціях. Єдиний гравець, яким я не задоволений це Богуш. Мені він взагалі не подобається. Перший гол просто смішний.
Але будемо сподіватися, що ДК налаштується на Інтер, та згодом відомстить Шахтару. sport
 
Форум ФК "Ниви" » Прем'єр Ліга, КУ, ЛЧ, ЛЄ, збірні » Кубок України » Кубок України (Тут пишемо все про матчі на КУ)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: