Фан-сайт
ФК "Нива" Тернопіль

Стадіон "Нафтовик" Охтирка
НафтовикНафтовик 3 : 1 НиваНива
стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 0 : 0 Гірник-СпортГірник-Спорт
Стадіон "Центральний" Черкаси
Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро 3 : 1 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 0 : 4 СумиСуми
Стадіон "Центральний" Тернопіль
ТернопільТернопіль 1 : 0 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 2 : 0 ДеснаДесна
Стадіон "Центральний" Миколаїв
МиколаївМиколаїв 3 : 0 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива : НафтовикНафтовик
Київ
Динамо-2Динамо-2 : НиваНива
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум ФК "Ниви" » Все інше » Пропозиції по роботі сайту » Ваші побажання, пропозиції, скарги... (Все про роботу сайту вболівальників ФК "Нива")
Ваші побажання, пропозиції, скарги...
FainoДата: Вівторок, 15.12.2009, 11:01 | Сообщение # 106
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Pro, та, справа в тому, що то вже гадання на кофейній гущі. Чи продадуть, чи попадуть, чи заведеться автобус після зими... Треба якісь чіткіші речі. Бо вгадувати чи зміниться гра навесні - мені особисто нецікаво. Та і я певен що нічого кардинально не зміниться. Команда буде боротися за виживання, на жаль...
 
Vetal-XLДата: Вівторок, 15.12.2009, 14:45 | Сообщение # 107
Подполковник
Группа: Користувач
Сообщений: 116
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
давай опитування таке!
Чи втримається "Нива Т" у першій лізі?
 
INGLATERДата: Середа, 16.12.2009, 17:28 | Сообщение # 108
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 210
Награды: 1
Репутация: 9
Статус: Offline
Ybijca_policejskih, ще один такий пост - і получиш бан ))

 
DjKolyaTERNOPILДата: Середа, 16.12.2009, 21:29 | Сообщение # 109
Лейтенант
Группа: Користувач
Сообщений: 52
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
А давайте опитування: "Хто готовий підтримати Ниву після зимової перерви" , цікаво чи люди змінять свою думку.
 
INGLATERДата: Четвер, 17.12.2009, 16:38 | Сообщение # 110
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 210
Награды: 1
Репутация: 9
Статус: Offline
DjKolyaTERNOPIL, теж не варіант..
Може ліпше: "Чи купили б Ви абонемент на матчі Ниви, якби він був у наявності?"


 
Vetal-XLДата: Четвер, 17.12.2009, 17:02 | Сообщение # 111
Подполковник
Группа: Користувач
Сообщений: 116
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
INGLATER, та це зрозуміло! Давним давно було би куплено, якщо абонемент був би!
 
DjKolyaTERNOPILДата: Четвер, 17.12.2009, 18:42 | Сообщение # 112
Лейтенант
Группа: Користувач
Сообщений: 52
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Найкраще опитування в умовах сьогодення звучить так: "Чи буде ФК"Нива" Тернопіль брати участь у другому колі першої ліги? Яка ваша думка? " І варіанти: 1."Канєшно!" , 2."Якщо з'являться гроші" , 3." Деякі люди жлоби" , 4."НІ" .

Сообщение отредактировал DjKolyaTERNOPIL - П`ятниця, 18.12.2009, 18:18
 
Vetal-XLДата: П`ятниця, 18.12.2009, 16:50 | Сообщение # 113
Подполковник
Группа: Користувач
Сообщений: 116
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
DjKolyaTERNOPIL, якщо депутати сюда зайдуть тобі DjKolyaTERNOPIL хана)))
 
FainoДата: Неділя, 20.12.2009, 21:06 | Сообщение # 114
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Quote (DjKolyaTERNOPIL)
Найкраще опитування в умовах сьогодення звучить так: "Чи буде ФК"Нива" Тернопіль брати участь у другому колі першої ліги? Яка ваша думка? " І варіанти: 1."Канєшно!" , 2."Якщо з'являться гроші" , 3." Деякі люди жлоби" , 4."НІ" .

І які ж люди жлоби, може назвеш, поіменно?
Ти, я так розумію, вважаєш, що утримання Ниви - це приємна дуже річ, і зовсім не важко для президента ФК? В нього завжди є пара зайвих мільйонів, так? І він звісно має їх пожертвувати на Ниву, щоб ти мав про що написати на форумі? Так ти бачиш устрій життя?
Ти думаєш що хтось ЗОБОВЯЗАНИЙ утримувати Ниву? Якщо хтось відкрив магазин, а торги не ідуть - то що відбувається? Магазин закривається. Таке може бути із нашою Нивою. Так що на президента зараз треба молитися - або він дасть гроші, і футбол буде, або ні - і хана. Будеш писати про ХК "Подоляни". Футбольний клуб у Тернополі нікому НАФІГ НЕ ПОТРІБЕН.
 
ProДата: Неділя, 20.12.2009, 21:19 | Сообщение # 115
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 98
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
Faino, та розумієш просто на якись ХК гроші найшли хоча хокейом мало хто інтересується а на Ниву практично цілу історію міста Тернополя і не тіки Тернополя грошей нема!шо хокей популярніший чи він приносить прибутки ?ні! ось така історія

 
DjKolyaTERNOPILДата: Понеділок, 21.12.2009, 10:41 | Сообщение # 116
Лейтенант
Группа: Користувач
Сообщений: 52
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Faino, НЕ КІПІШУЙ!!! Я не мав на увазі власника чи директора клубу, згіден що їм треба дякувати, Річ полягає в іншому, але якщо ти не зрозумів, .....то проїхали!!!
 
FainoДата: Вівторок, 22.12.2009, 16:45 | Сообщение # 117
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
DjKolyaTERNOPIL, Pro, ну так Ви мені поясніть - хто жлоб-то? А то виходить що я :D :D :D
Влада наша? Ну так владі не до футболу, у нашої області немає заводів, немає бабла... Нива завжди трималася на приватному бізнесі якомусь. Правда, кажуть, бувало і краще допомагали ніж тепер...
На рахунок хокею - я думаю що ви порівнюєте різні речі. Хокейний АМАТОРСЬКИЙ клуб - це без зарплат, контрактів, внесків і так далі... Я думаю це зовсім інші суми ніж для Ниви...
 
FainoДата: Вівторок, 22.12.2009, 17:11 | Сообщение # 118
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Короче від влади чекати нема на що...
 
zolote_poleДата: Вівторок, 22.12.2009, 20:46 | Сообщение # 119
Своя людина :)
Группа: Користувач
Сообщений: 58
Награды: 2
Репутация: 11
Статус: Offline
Pro Між іншим ХК "Подляни" існує завдяки власнику ТЦ "Подоляни" і фірми "Теркурі-2", влада команді нічим не допомагає. Так з/п хокеїсти не отримують-клуб аматорський, але внесок за участь у чемпіонаті (доволі великий) команда сплатила сама плюс за власний кошт екіпіровка та амуніція гавців це тобі не у футболі (майка і труси та одні щитки :D ).
А щодо "Ниви" то звісно Рубаю треба подякувати, але якщо він не взмозі утримувати команду а це вже ясно, то нехай передасть її іншим бізнесменам. І не треба казати що футболлом в нас не цікавляться, в одному інтервю Кайда казав що клубом вже цікавилися деякі впливові в нас люди але ставати співвласниками особисто з Рубайом не захотіли, але Рубай тримається за команду до останнього -на щось може надіється . Поживемо побачимо.


Сообщение отредактировал zolote_pole - Вівторок, 22.12.2009, 20:58
 
Vetal-XLДата: Середа, 23.12.2009, 00:23 | Сообщение # 120
Подполковник
Группа: Користувач
Сообщений: 116
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Народ я взагалі думаю що обговорювати чи буде існувати "Нива" чи не буде, це питання банальне дочекаємося весни, а там будемо говорити! Може взагалі "Ниву" покинуть провідні гравці щось на кшалт Малого,Семенини,Вірковського... і т.д, нехочеться про це обговорювати...=(
А адмінам я раджу розвивати групу, запрошувати людей!!!
 
Форум ФК "Ниви" » Все інше » Пропозиції по роботі сайту » Ваші побажання, пропозиції, скарги... (Все про роботу сайту вболівальників ФК "Нива")
Пошук: