Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро 3 : 1 НиваНива
Київ
Динамо-2Динамо-2 : НиваНива
Головна » Новини » ДЮФШ: нічия та поразка зі Львовом
ДЮФШ: нічия та поразка зі Львовом

nullВ українській Дитячо-юнацькій футбольній лізі вихованці ДЮФШ «Львів» зіграли два матчі з тернопільською молоддю.

Лідери змагань у своїй віковій групі – підопічні Романа Марича 1996 року народження – знову перемогли. У Тернополі вони забили два голи у ворота місцевої «Ниви» вже у першому таймі. Відзначилися Тарас Кащій та Мар’ян Мисик. Цих м’ячів вистачило до загальної перемоги, оскільки після перерви юні футболісти з ДЮФШ «Львів» упевнено довели справу до успіху.

Чотирнадцятирічні львів’яни таким чином набрали вже 21 очко і впевнено лідирують у турнірній таблиці. До завершення першого кола ще треба провести один матч. Наступної суботи (31-го жовтня) у столиці Закарпаття вони зіграють з командою СДЮШОР (Ужгород).

Львівська команда 1994 року народження теж проводила свій черговий поєдинок у Тернополі і звела його унічию 2:2. Варто відзначити бойовий хід зустрічі та характер представників ДЮФШ «Львів». Хлопці Миколи Дударенка двічі відігрувалися по ходу матчу. Голи на рахунку Юрія Сохоцького та Ігоря Ушківця. Щоправда, за рахунку 1:1 львів’янин Олег Підзирайло не реалізував пенальті.

Після нічиєї у Тернополі львівські футболісти у своїй віковій групі набрали 10 очок і розділяють у турнірній таблиці 4-5 місця з командою «КОЛІПС-Штурм» із Костополя Рівненської області. Наступна гра у підопічних Миколи Дударенка – теж з ужгородцями.

Дата: 29.10.2009