Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро 3 : 1 НиваНива
МиколаївМиколаїв 3 : 0 НиваНива
НиваНива : НафтовикНафтовик
Київ
Динамо-2Динамо-2 : НиваНива
Головна » Новини » Динамо - Нива 0:1. Перемога за виїзною моделлю (+звіт! +відео!)
Динамо - Нива 0:1. Перемога за виїзною моделлю (+звіт! +відео!)

Забивши єдиний гол в ендшпілі першого тайму, Нива грамотно побудувала  гру в захисті і не дала господарям шансів на порятунок. Оскільки Десна теж перемогла, то дистанція між першою і другою командою групи "А" другої ліги - збереглася.

"Нива": Новак, Данищук, Лівіцький, Лазорик, Яневич, Гребинський, Войтович, Маткевич, Антонюк, Кабанов, Османов.
Заміна: Мазур, Кушка, Мдинарадзе, Януш, Шляховий, Лакуста, Лисюк.
"Динамо": Фельде, Андрєєв, Бєлов, Бичков, Остапенко, Мельник, Шимко, Руденко, Шуляк, Донгаузер, Тимченко.
Заміна: Горобець, Гончар, Репа, Беринда, Лисюк, Осокін.
Судді: Олександр Сахно (Київ), Олег Найко та Сергій Дарійчук (обидва - Чернівці).
4-й арбітр: Михайло Миколюк (Хмельницький).
Делегат ФФУ: В.Козик (Мукачеве).

Відеоогляд матчу - тут!

Минули ті часи, коли матчі футбольних команд Хмельницького і Тернополя проходили безкомпромісно і видовищно, але перед звітною зустріччю знайшлись сміливці, які нагородили матч статусом "дербі". Але те, що було на футбольному полі, навряд чи заслуговувало такого епітету – чергові 90 хвилин млявого футболу на "картопляному" полі проводжали професійний футбол в місті в зимову сплячку.

Заради справедливості, в першому таймі команди ще обмінювались небезпечними моментами. Свої нагоди не використали і хмельничани, особливо вартий згадки вихід один на дин Донгаузера, який нейтралізував Новак. Щоправда, неозброєним оком було видно, що клас виконавців у суперника трішки вищий, і в кінцевому результаті саме цей фактор став ключовим. Зламав гослодарів і гол майже в роздягальню. Це Гребінський подав з флангу, а Лазорик вдало зіграв на другому поверсі і пробив Фельде, реабілітувавшись за автогол в першому колі в матчі цих же команд.

Другий тайм розпочався зі справжньої навали хмельничан. На якомусь куражі їм вдалося притиснути тернопільських гостей до своїх воріт, але Гончар і Тимченко довести до логічного кінця гольові моменти не змогли, а десь ближче до середини другого тайму господарі зупинились. До фінального свистка ще залишалось достатньо часу, та останні хвилини перетворилися на вічність. "Нива" була близька до того, щоб перемогти з більш впевненим рахунком, але вирішила банально поберегти сили і грамотно зіграла на результат. Свого результату підопічні Ігоря Яворського досягли, закріпившись на другій сходинці в турнірній таблиці.

Особливих емоцій ця поразка вболівальникам Хмельницького не принесла. Всі ми прекрасно розуміємо, що це максимум, який може витиснути нинішній тренерський склад з цього підбору гравців, а лаяти когось і дорікати вже відверто набридло. Можливо, навесні ми вже цього клубу не побачимо, тому тільки і залишається, що чекати.