Динамо-2Динамо-2 : НиваНива
Головна » Новини » Дива не трапилося... "Бастіон" 4-0 "Нива". (ОНОВЛЕНО)
Дива не трапилося...

Дива не трапилося... "Бастіон" 4-0 "Нива". (ОНОВЛЕНО)

У першому матчі весняної частини Першості України серед команд Другої Ліги тернопільська "Нива" не змогла дати бій  "Бастіону" із  Іллічівська, котрий все ближче й ближче наближається до Першої Ліги. В результаті - розгромна поразка 4-0.

Іллічівськ: Череднюк (Жеребкін 89), Павлов (Бідний 79), Шеремет, Пащенко, Радевич (Лужанський 60), Бахуринський, Нечипорук (Вол.Рудий, 71), Гавенко, Поляхов (Бондаренко 74), Українець (Самісько 62), Піцик. Запасні: Грахотський. Тренер: Олександр Краснянський.

Тернопіль: Парій, Городецький, Лема, Дроздовський, Кормило, Мдинарадзе, Довбиш, Скакун, Ковальов, Сірий (Сліпий 50), Ольшницький (Ключик 76). Запасні: Тригуба, Семків, Грисюк. В.о.головного тренера: Ігор Біскуп.

Голи: Піцик (36) Поляхов (51, 56), Бондаренко (90).

Попередження: Піцик (12), Українець (43).

Попри значні кадрові зміни, «Бастіон» показав у звітному матчі видовищний і атакувальний футбол. Гравці «Ниви» лише в першому таймі стримували шалений тиск господарів поля. Переважно за рахунок створення штучного офсайду. Тому небезпечних моментів біля воріт гостей було мало.

На початку матчу Українець вийшов сам на сам з воротарем «Ниви», але не зміг його переграти. У середині тайму Нечипорук небезпечно пробив штрафний удар метрів з двадцяти, але  м’яч потрапив у стійку. Під кінець тайму Парій, вводячи м'яч у гру, послав його прямісінько в ноги Піцика. Форвард «Бастіону» скористався подарунком і відкрив рахунок.

Другий тайм став для гостей провальним. Хоча вони першими створили голевий момент — Ковальов досить небезпечно пробив зі штрафного. А потім один за одним, наче з рогу достатку, посипалися провали в обороні «Ниви». Спочатку після навісної передачі з кутового м’яч потрапив до невисокого на зріст Поляхова, який без проблем переправив круглого  у ворота тернополян. Слід відзначити, що пробивав автор голу з лінії воротарської площі. А потім «дев'ятка» господарів завершив свій прохід лівим флангом прицільним ударом у ближній нижній кут.

Після цього тренери «Бастіону» почали експериментувати зі складом, випускаючи на поле гравців, що перебувають на лаві запасних. Один з них — Максим Бондаренко — під завісу матчу і встановив остаточний рахунок.

Дата: 16.04.2011