Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро 3 : 1 НиваНива
Київ
Динамо-2Динамо-2 : НиваНива
Головна » Новини » Товариський матч: “Карпати-2” - “Нива” - 0:0
Товариський матч: “Карпати-2” - “Нива” - 0:0

null"Неперевірена інформація" - виявилася достовірною. Сьогодні у Львові тернопільська "Нива" зіграла унічию з львівськими "Карпатами-2" з рахунком 0:0.

Стартовий склад: Вірковський, Лівіцький, Ковальчук, Грінченко, Біскуп, Беркита, Ніколайчук, Скакун, Сокіл, Огаль, Мельник

Другий склад львів’ян виявився непростим суперником, який зумів нав’язати тернополянам жорстку силову боротьбу. Тернопільчани змогли втримати суху нічию завдяки злагодженій грі захисників.
Загалом, гра була більш-менш рівна, хоча вже на перших хвилинах нападник львів'ян мав дуже хороший момент, щоб вивести свою команду вперед -  на заваді став наш голкіпер Вірковський, котрий "потягнув" удар.

Наставник "жовто-зеленої" команди Ігор Біскуп (Віктор Ряшко за неофіційною інформацією зараз у відрядженні, в пошуках нових та перспективних гравців) дав можливість зіграти кожному із воротарів. Микола Вірковський, Олександр Ільющенков і Руслан Мазур мали по 30 хвилин для демонстрації своїх воротарських навиків.
Щодо гри тернополян в атаці, то декілька небезпечних ударів здалеку завдавали: Петро Сокіл, Юрій Беркита, та особливо слід відзначити супер-удар Андрія Біскупа, який змусив стража львівських воріт показати усю свою майстерність.

Про наступні контрольні матчі ми постараємось повідомити Вам трішки пізніше!

Отже, наша "Нива" продовжує підготовку до весняної частини змагань.