Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро 3 : 1 НиваНива
Київ
Динамо-2Динамо-2 : НиваНива
Головна » Новини » "Нива" отримує другу перемогу

"Нива" отримує другу перемогу

Сьогодні, о 16:00, відбувся товариський матч "Буревісник" Кременець - "Нива" Тернопіль, де Тернополяни отримали перемогу, з результатом 0:2.

Товариський матч

19.03.2014. стадіон «Центральний», м. Кременець. +10°С

«Буревісник» Кременець - «Нива» Тернопіль - 0:2 (0:1)

Стартовий склад "Ниви": воротар на перегляді – Яневич, Донець, Лазорик, Романюк – Малиш, Басараб – Загинайлов, гравець на перегляді, гравець на перегляді – Мельник.
На заміну виходили: Новак, Бадло та 4 потенційні новачки.

Суддя дав свисток про початок матчу. Відразу м’ячем заволоділи гравці «Ниви», і після реалізації удару Сергій Загинайлов робить рахунок 0:1, на користь гостей. Увесь перший тайм гості продовжували контроль м’яча, але і «Буревісник» не спав. В середині першого тайму гравець Кременця вийшов віч-на-віч з воротарем «Ниви», але голкіпера який перебуває на перегляді - не вдалося обіграти. Наступні хвилини до кінця першого тайму пройшли спокійно, хоча було декілька моментів забити голи в обох командах.

Другий тайм нічим не відрізнявся від першого, м’яч продовжували контролювати гравці «Ниви», проте було декілька небезпечних моментів у воріт господарів. Перший, коли Ігор Мельник з-за меж штрафного майданчика прострілював – потенційний новачок попав в перекладину воріт. Другий момент, коли півзахисник Міша Басараб пробиваючи уже з лінії штрафного майданчика, влучив у стійку воріт. І майже на кінець другого тайму, голом відзначився Ігор Мельник – 0:2. Нагадуємо: перший гол 2014 році, він забив вчора у ворота Теребовлянської «Ниви», де матч закінчився 3:0, на користь Тернополян. Після цього гострих моментів до кінця другого тайму не було і матч закінчився впевненою перемогою «Ниви» Тернопіль з рахунком 0:2.