Динамо-2Динамо-2 : НиваНива
Головна » Новини » Оболонь-2 - Нива - 2:4. "Great ComeBack"! (+звіт)
Оболонь-2 - Нива - 2:4.

Оболонь-2 - Нива - 2:4. "Great ComeBack"! (+звіт)

Програючи по ходу гри 0:2, "нивівці" видали феєрію у другому таймі, і зуміли все перевернути догори дригом! Попутно червону картку отримав і наш (Лівіцький), і "оболонський" гравець. А ще кажуть - погані тепер трилери стали знімати... :)

"Нива" (старт): 54 Новак, 3 Гребинський, 16 Лівіцький, 4 Лазорик (к), 5 Яневич, 10 Антонюк, 14 Листопад, 17 Войтович, 13 Швець, 2 Кабанов, 22 Кушка.
Запасні: 12 Полуляхов, 6 Маткевич, 21 Януш, 24 Рябцев, 23 Шляховий, 18 Мдінарадзе, 11 Лакуста.

Голи: Іващенко, 16; Кучеренко, 17 - Войтович, 53; Гребинський, 65; Маткевич, 76; Лакуста, 90.

Поєдинок викликав такий великий інтерес преси, що звіт відшукати вкрай складно. Наводимо все, що є в мережі:

Матч почався для "Ниви" вкрай складно,  в дебюті гри тернополяни «горіли» - 2:0. Спершу дальній удар вдався Іващенкові, а незадовго тернополяни вдруге змушені виймати м'яча з сітки воріт (1:0). Точним виявився удар Кучеренка - м'яч від штанги залетів у дальній від Андрія Новака кут воріт (2:0). Але гравці «Ниви» знайшли в собі сили не лише відігратися, але й вирвати перемогу, хоча це було зробити не просто, адже при рахунку 2:1 з поля був вилучений Олег Лівіцький. Втім,  все добре, що добре закінчується... На початку другого тайму Орест Януш з правого флангу зробив прострільну передачу, на яку першим відгукнувся Ігор Швець, забивши такий потрібний перший м'яч для «Ниви» (2:1). А далі - пішло поїхало. Потужний удар з 25-ти метрів вдався Олександрові Гребинському - м'яч вдарившись об штанги залетів у ворота (2:2). Практично з тієї ж відставні втретє для «Ниви» відзначився Анатолій Маткевич (2:3). А добив деморалізованого суперника Олександр Лакуста. Після подачі м'яча зі штрафного Анатолієм Маткевичем, Сергій Рябцев поцілив у поперечину, але тут як тут опинився Лакуста і увігнав м'яча в ворота (2:4).

Наступним суперником «Ниви» стане кременчуцький «Кремінь», з яким у рамкам 1/16 фіналу кубку України тернополяни зіграють 23 вересня в Кременчуці.

Дата: 19.09.2012