Фан-сайт
ФК "Нива" Тернопіль

Стадіон "Нафтовик" Охтирка
НафтовикНафтовик 3 : 1 НиваНива
стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 0 : 0 Гірник-СпортГірник-Спорт
Стадіон "Центральний" Черкаси
Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро 3 : 1 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 0 : 4 СумиСуми
Стадіон "Центральний" Тернопіль
ТернопільТернопіль 1 : 0 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 2 : 0 ДеснаДесна
Стадіон "Центральний" Миколаїв
МиколаївМиколаїв 3 : 0 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива : НафтовикНафтовик
Київ
Динамо-2Динамо-2 : НиваНива
Головна » Новини » Петро Гоч: "Завдання здобути путівку до першої ліги ніхто не знімав"
Петро Гоч:

Петро Гоч: "Завдання здобути путівку до першої ліги ніхто не знімав"

Виявилось, що в клубі зараз непрості фінансові часи, адже на минулому тижні стало відомо, що через борги перед колишніми футболістами з клубу знято три турнірних очки, та й нинішні футболісти через фінансові невиплати грозилися не вийти на останній календарний матч.

– Команда на останній домашній матч з "Енергією" планувала не вийти, навіть посеред тижня на нашу адресу був направлений лист-ультиматум від футболістів. Яке нині насправді фінансове становище ФК Нива?

– Власником ФК Нива є Степан Рубай, натомість обласна адміністрація в силу своїх можливостей допомагає цьому клубу, щоб Тернопіль не втратив єдиної професійної команди. Що ж до дій нинішніх футболістів, то це внутрішньоклубні питання, які у футболі часто виникають і які, гадаю, не завжди варто виносити на публіку. При цьому, можу запевнити, що такі ситуації не повинні більше повторюватися. А щодо загальних фінансових питань, то ОДА намагається їх вирішувати, при тому, що жодної копійки з бюджетних коштів на Ниву в цьому сезоні не було потрачено. Це все добровільні спонсорські кошти, які залучаються за підтримки голови ОДА. Хочеться, щоб і обласна рада хоча б трохи повернулася лицем до команди, а не займалася популізмом. Її очільники розказують про створення якихось  нових спортивних товариств. Якщо облрада підтримає Ниву і передасть заміську спортивну базу у В. Гаях, яка будувалася як база Ниви і яку вона використовувала довгий час, то це буде вагомою допомогою.

– А як щодо коштів, які були обіцяні Дмитром Фіртешем?

– Поки йде переговорний процес. Це не питання одного дня.  Голова ОДА спілкується на цю тему з Дмитром Фірташем. Є певні домовленості, які, переконаний, будуть втілені в життя впродовж наступного місяця.

– Минулого тижня з Ниви знято три очки через заборгованість попередніх власників клубу перед футболістами, які вже давно в Ниві не виступають. Чи визнає клуб ці борги і чи буде подано на це рішення апеляцію?

– Однозначно, ми будемо подавати апеляцію, хоча і визнаємо, що борги, за які було знято три очки, були зроблені ще у 2008-2009 рр. Ми будемо дивитися, наскільки ці борги були реальними і наскільки футболісти, які подають заяви на повернення заробітної плати, реально мали б її отримати. Зараз клубні юристи розбираються в ситуації з попередніми власниками клубу, аби з’ясувати реальний стан справ. Натомість вважаю, що у ФК Нива є дуже високі шанси цю апеляцію виграти.

– На якому етапі розгляд питання з домашнім матчем з ФК Суми, який через несприятливі погодні умови так і не відбувся?

– Вищими футбольними органами країни було прийнято два рішення. Одне про те, що Нива у резервний день має провести цей матч. Інше, що тернопільський стадіон не був готовий до проведення цього матчу, відповідно ФК Нива зараховано технічну поразку. З останнім рішенням ми не погодилися і направили відповідну заяву в апеляційну інстанцію ФФУ. Існує висока ймовірність того, що матч таки відбудеться і Тернопіль зможе прийняти лідера другої ліги. Натомість ФК Суми різними способами намагається здобути три очки, тому що знає, що з Тернополя їх вивезти у грі їхнім футболістам буде дуже важко. Адже в рідних стінах Нива в цьому сезоні ще не зазнала жодної поразки. ФК Суми ж ставлять перед собою завдання виходу в першу лігу, тому для них дуже важливими є ці три очки.

– У зв’язку з не дуже втішними турнірними показниками команди змінилися завдання на сезон?

– Ні, завдання абсолютно не змінилися. Головне, щоб стабілізувалася ситуація в середині команди. До того ж колектив підібрався боєздатний, з ним можна вирішувати навіть найскладніші завдання. У кожному матчі футболісти намагатимуться здобути три очки, тому, гадаю, питання виходу в першу лігу можна вирішити ще в цьому сезоні.

– Хто сьогодні є головним тренером Ниви і на якому етапі анонсований переговорний процес з тандемом тренерів Яворський-Дунець?

– Зараз обов’язки головного тренера виконує Богдан Стронціцький, котрий працює з командою з початку цього сезону. Ми ведемо переговори з багатьма тренерами, які можуть очолити тернопільську Ниву.  Мали розмову і з Ігорем Яворським, але остання красива перемога, яку команда здобула над одним з лідерів ліги – Енергією, може слугувати тому, що ми виявимо довіру і Богдану Стронціцькому, і він зможе, якщо працюватиме в такому ж руслі, реалізувати себе як головний тренер без додатку в. о. Багато тернопільських вболівальників пам’ятають його як гравця, воротаря та лідера львівських Карпат. Ми побачили, що в матчі з Енергією він зумів згуртувати команду, в грі з’явилася думка, тому ми довіряємо тренерському складу, який є зараз.

Джерело: Номер один

Дата: 21.10.2011
Коментарі
Спам
Ця стаття набагато змістовніша ніж демагогія Гоча в яку я особисто не вірю http://sports.te.ua/football/304

Спам
Вона така ж змістовна, як і демагогія Гоча

Спам
Це все наразі голі слова. Реально ситуація погана, команда не має де жити, де тренуватися, і якісь заборгованості по зарплаті були присутні перед матчем проти Енергії. Яворський на таких умовах працювати не буде, і він про це всім чітко повідомив, хай Гоч не розказує байки про "багато перемовин із різними спеціалістами". На таких умовах СПЕЦІАЛІСТИ не хочуть працювати, лише ті - кому нема чого втрачати. Та і взагалі - проти Енергії Ниві трохи "фартонуло" - другий гол відверто щасливий, та і пропускати мали...
Виграти апеляцію по боргах за зарплату - якщо вже всі інстанції визнали правоту гравців - це байки діда Панаса.
Ну і про Фірташа - то вже смішно чути...
Одне слово - це не інтерв"ю, і це не інформація. Так, пропаганда. Соррі...

Спам
Ця фігня про Яворського вже задовбала, ше мені один спеціаліст якому умови потрібні, хай йде в 1-шу, прем"єр лігу і там будуть умови. Моя думка хай залишиться Біскуп-Стронцицький, Яворський краще не зробить...

Спам
Шота ніфіга не понятно...
Хтось бреше))) :D

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Чат

Опитування

Яке місце посяде "Нива" по закінченню сезону 2015/16 у першій лізі?
Вього відповідей: 27