Фан-сайт
ФК "Нива" Тернопіль

Стадіон "Нафтовик" Охтирка
НафтовикНафтовик 3 : 1 НиваНива
стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 0 : 0 Гірник-СпортГірник-Спорт
Стадіон "Центральний" Черкаси
Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро 3 : 1 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 0 : 4 СумиСуми
Стадіон "Центральний" Тернопіль
ТернопільТернопіль 1 : 0 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива 2 : 0 ДеснаДесна
Стадіон "Центральний" Миколаїв
МиколаївМиколаїв 3 : 0 НиваНива
Стадіон "Центральний" Тернопіль
НиваНива : НафтовикНафтовик
Київ
Динамо-2Динамо-2 : НиваНива
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум ФК "Ниви" » Прем'єр Ліга, КУ, ЛЧ, ЛЄ, збірні » Збірні » БИТВА РОКУ. Україна проти Греції. (Плей-оф. Україна проти Греції.)
БИТВА РОКУ. Україна проти Греції.
FainoДата: П`ятниця, 06.11.2009, 14:33 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Отож. Попереду матч, котрий підведе підсумки під дворічними стражданнями нашої збірної під керівництвом Михайличенка.
ІНФОРМАЦІЯ:
Склад національної збірної України:
Воротарі: Андрій П’ятов, Рустам Худжамов (обидва − «Шахтар»), Станіслав Богуш («Динамо»).
Захисники: Віталій Мандзюк, Євген Хачеріді (обидва − «Динамо»), Василь Кобін, Олександр Кучер, В’ячеслав Шевчук, Ярослав Ракицький (усі − «Шахтар»), Григорій Ярмаш («Ворскла»), Андрій Русол («Дніпро»), Дмитро Чигринський («Барселона», Іспанія).
Півзахисники: Олексій Гай («Шахтар»), Олександр Алієв, Олег Гусєв, Тарас Михалик, Андрій Ярмоленко (усі − «Динамо»), Руслан Ротань («Дніпро»), Анатолій Тимощук («Баварія», Німеччина), Ігор Худоб’як («Карпати»).
Нападники: Володимир Гоменюк, Євген Селезньов (обидва − «Дніпро»), Артем Мілевський, Андрій Шевченко (обидва − «Динамо»).
Склад національної збірної Греції:
Вратари: Халкиас (Панатинаикос), Сифакис (Арис), Цорвас (Панатинаикос)
Защитники: Пацацоглу (Омония), Торосидис, Попадопулос (Олимпиакос), Сейтаридис, Винтра, Спиропулос (Панатинаикос), Папастатоопулос (Дженоа), Морас (Болонья), Кирьякос (Ливерпуль)
Полузащитники: Фотакис (ПАОК), Макос (АЕК), Пляцикас (Шальке), Нинис, Кауранис, Карагунис, Циолис (Панатинаикос)
Нападающие: Саллингидис, Манциос (Панатинаикос), Гекас (Байер), Самарас (Селтик), Харистеас (Нюрнберг), Митроглу (Олимпиакос), Куцианикулис (ПАОК)
Арбітри
14.11.09 Греція-Україна - французи, гол. Лоран Дюамель
18.11.09 Україна-Греція - португальці, гол. Олегеріу Бенкеренcа
Матч-відповідь пройде на "Донбас-Арені"
============================================
Ваші думки, панове?!
 
zolote_poleДата: Субота, 14.11.2009, 23:14 | Сообщение # 31
Своя людина :)
Группа: Користувач
Сообщений: 58
Награды: 2
Репутация: 11
Статус: Offline
Результат є, а гри немає
 
Vetal-XLДата: Неділя, 15.11.2009, 01:56 | Сообщение # 32
Подполковник
Группа: Користувач
Сообщений: 116
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
проти греків треба було зіграти як проти англійців...! але зіграли так що в когось вболівальника серцевий напад... і в мене маленький напад з оптимізмом...
 
ProДата: Неділя, 15.11.2009, 14:27 | Сообщение # 33
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 98
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
мені просто вчорашній матч нагадав гру в туреччині металіста (проти бешикташу) А В ДОМА МЕТАЛІСТ ПОРВАВ ЇХ ТАКШО ЗБІРНА ТАКОЖ ПОВИННА

 
FainoДата: Неділя, 15.11.2009, 19:20 | Сообщение # 34
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Quote (Pro)
мені просто вчорашній матч нагадав гру в туреччині металіста (проти бешикташу) А В ДОМА МЕТАЛІСТ ПОРВАВ ЇХ ТАКШО ЗБІРНА ТАКОЖ ПОВИННА

Думаю що збірна - то не Металіст, а греки - то не Бешикташ.... Навряд чи є щось спільне :D
 
Vetal-XLДата: Неділя, 15.11.2009, 19:22 | Сообщение # 35
Подполковник
Группа: Користувач
Сообщений: 116
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Faino, це точно :D
 
FainoДата: Неділя, 15.11.2009, 19:23 | Сообщение # 36
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
zolote_pole, це типова наша гра на виїзді. Власне нічого іншого і не варто було чекати. Спокійно відбивалися, намагалися бігати в контри, але бракувало техніки і швидкості...
Мене, чесно кажучи, хвилює - хто буде забивати?! Всі якісь дерев"яні раптово стали. І якщо від Ярмоленка цього можна було чекати, то від Гусєва сподівався більшого. А Мілевського пора на пенсію мабуть - у нього страх перед голкіперами... Хтось пам"ятає коли він забивав хоч комусь?!
 
Vetal-XLДата: Неділя, 15.11.2009, 19:43 | Сообщение # 37
Подполковник
Группа: Користувач
Сообщений: 116
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
до твого відомо він найкращий бомбандир україни http://football.ua/ukraine.html

Додано (15.11.2009, 19:43)
---------------------------------------------
плюс до того найкращий асистент..!

 
FainoДата: Неділя, 15.11.2009, 21:35 | Сообщение # 38
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Quote (Vetal-XL)
до твого відомо він найкращий бомбандир україни

Хіба що "бомбандир"...
Бідна наша Україна, якщо в неї ТАКИЙ найкращий бомбардир...
В 11-ти матчах 7 голів, з котрих 4(!) - з пенальті... Тобто ТРИ М'ЯЧІ З ГРИ!!! Граючи за ДИНАМО!!! Висновок? Дерево...
І я все рівно повторюю запитання - коли востаннє він забивав з гри?
Мілевський останнім часом - це подарунок для суперників. Подарунок "з бантіком" - форвард, який ніколи не забиває - що може бути краще? Причому і в Динамо, і в збірній. Чесно кажучи не знаю за що його тримають на полі - очевидно тренери Динамо, що називається, "дають шанс". А от тренери збірної шо роблять - це вже питання... У всіх серйозних останніх матчах - він не виділявся, і не вніс перелом у гру. Його "асисти" мене взагалі мало цікавлять - асистувати за Динамо проти Кривбаса чи Металурга запорізького мабуть не така і велика заслуга...
 
zolote_poleДата: Неділя, 15.11.2009, 21:58 | Сообщение # 39
Своя людина :)
Группа: Користувач
Сообщений: 58
Награды: 2
Репутация: 11
Статус: Offline
Скоро Мілевський буде як Шацьких, в ЧУ половину м"ячів з пенальті забивати а у міжнародних матчах - повний ноль
 
ProДата: Неділя, 15.11.2009, 22:23 | Сообщение # 40
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 98
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
Vetal-XL, Faino,
читайте уважніше!!!!!!!!/мені просто вчорашній матч нагадав гру в туреччині металіста (проти бешикташу)/
а / Думаю що збірна - то не Металіст, а греки - то не Бешикташ.... /я такого й не казав і якшо порити можна знайти спільне навіть між нивою і міланом

 
FainoДата: Понеділок, 16.11.2009, 10:02 | Сообщение # 41
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Pro, і все-таки - нічого спільного між збірною і тодішнім Металом немає. Метал тоді був - як добре сконструйований і змащений механізм. Бешикташу піндос був повний. У збірній ж явна проблема "забивали", як і у всьому українському футболі. Шевченко ВЖЕ не забивний, Мілевський - ЩЕ... Сподіваюся що лише ЩЕ, а не - ПРОСТО НЕЗАБИВНИЙ. Бо таке враження що він м'яча боїться. І форвардів більше немає. "Дніпровських Руні" та "Селезнів" дозвольте мені не розглядати всерйоз...
Де взяти форварда?! Хто заб"є грекам? Шева? Шева, як показує історія, може забити ОДИН ГОЛ. І ФСЬО. А одного гола нам, швидше всього, буде мало. Бо Кучер або Пятов щось та й привезуть у свої ворота... Хто заб"є другий мяч?
 
FainoДата: Понеділок, 16.11.2009, 10:03 | Сообщение # 42
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Випустити б на Донбас-Арені "Шахтар" у формі збірної ))))))
Навіть не весь Шахтар - а бразильський центр поля ))) Ілсіньо, Фернандіньо, Жадсон, Вілліан... Тоді форвардів можна лишати наших, вони б зігралися))
 
ProДата: Понеділок, 16.11.2009, 12:01 | Сообщение # 43
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 98
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
щодо фрвардів ти правий в нас самий забивний Назаренко тай фланги пів захисту відверто слабкі Гусєв здивував причом негативно

 
Vetal-XLДата: Понеділок, 16.11.2009, 12:30 | Сообщение # 44
Подполковник
Группа: Користувач
Сообщений: 116
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Pro, але Назаренка зараз нема...=(
 
FainoДата: Понеділок, 16.11.2009, 15:52 | Сообщение # 45
Генералиссимус
Группа: Користувач
Сообщений: 175
Награды: 0
Репутация: 12
Статус: Offline
Quote (Pro)
щодо фрвардів ти правий в нас самий забивний Назаренко тай фланги пів захисту відверто слабкі Гусєв здивував причом негативно

Мда, від Гусєва чекалося більшого. І від Ярмоленка, і від всіх в принципі. Від Мілевського - НАБАГАТО більшого...
 
Форум ФК "Ниви" » Прем'єр Ліга, КУ, ЛЧ, ЛЄ, збірні » Збірні » БИТВА РОКУ. Україна проти Греції. (Плей-оф. Україна проти Греції.)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук: