Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро 3 : 1 НиваНива
Київ
Динамо-2Динамо-2 : НиваНива
Головна » Новини » "Динамо-2" - "Нива" - 0:1. Заслужена перемога

"Динамо-2" - "Нива" - 0:1. Заслужена перемога

Сьогодні відбувся матч 21-ого туру Favbet ліги 1 у Києві, де "Динамо-2" приймало гостей із Тернополя.

Сьогодні о 13:00, відбувся матч 21-го туру Favbet Ліги 1. Матч проходив при сонячній погодні в м. Київ. Команди вийшли на поле, динамівці грали в білі формі, а тернополяни в зеленій, суддя дав свисток про початок матчу. Гру розпочали господарі і вже на 3 хвилині гравці «Ниви» отримали можливість реалізувати небезпечний штрафний удар, але не повезло. На 10 хвилині травмувався Ігор Мельник, але все обійшлося. Потім мали ще один перспективний штрафний, але Волинець зіграв надійно. Мав можливість забивати Малиш. На 20 хв. Отримав перше попередження Вадим Панас, через декілька хвилин отримали жовті карточки: Савченко, Ягодінскіс, Цибульник. Потім отримав жовту карточку Загинайлов, через спір з арбітром матчу. Темп гри у першому таймі – спокійний. До 1-го тайму, було додано 2 хвилини, за які нічого небезпечного біля двох воріт не сталося. На цьому 1-ша частина гри закінчилася.

Другий тайм розпочався у значно жвавішому темпі гри. Протягом декілька хвилин небезпечних моментів обмаль, вірніше, взагалі немає. На 54 хвилині небезпечний момент був у воріт динамівців, де при подачі у штрафну, м’яч зрізався з ноги Рижука і полетів у напрямку Волинця, але він без проблем впорався зі зрізкою. На початку другої частини гри, м’яч переважно контролюють господарі. На 64 хв. Відбулася перша заміна, Сворак замінює Панаса. А після Гринченко на Загинайлова. Потім було попередження Ісраілова. Після, заміну провів Хацкевич, міняючи Маїка на Мякушка і Саченка на Морозенка. Небезпечний штрафний не реалізували динамівці з 25 метрів. Мав момент забивати Ісраілов. На 80 хв. Мельника збивають в центрі поля.  Після цього заміна в складі «Динамо», замість Ісраілова виходить Карп. На 85 хвилині відзначився голом новачок «Ниви» Сворак, отримавши скидку від Мельника і пробивши у правий кут, м’яч попадає від стійки у сітку воріт. Потім відбулася заміна у «Ниви» - замість Мельника, на поле виходить Бадло. Другу жовту картку отримав Кверин, за симуляцію. Арбітр компенсував ще 5 хвилин, однак «Нива» зуміла втримати свої ворота сухими. Вітаємо всіх з перемогою!!!

«Динамо-2» Київ - «Нива» Тернопіль - 0:1

30.03.2014 о 13:00, стадіон НТБ «Конча-Заспа», м. Київ, температура + 10С

"Динамо": 55.Волинець, 2.Ягодінскіс, 3.Рижук(к), 6.Акубардія, 7.Ісраілов, 11.Маїк, 14.Савчинко, 15.Цибульник, 20.Гемега, 27.Чорноморець, 49.Каверин
Запасні: 52.Бущан, 4.Карп, 8.Морозенко, 10.Панфілов, 13.Трубочкін, 17.Мякушко, 19.Шваб
Старший тренер: Олександр Хацкевич

"НИВА": 54.Новак, 27.Донець(к), 4.Лазорик, 5.Яневич, 22.Панас, 23.Басараб, 26.Малиш, 7.Загинайлов, 19.Яворський, 9.Мельник, 15.Рустамов
Запасні: 1. Іванов, 21.Гринченко, 17.Сворак, 16.Бадло, 18.Мдинарадзе, 55.Романюк
В.о. головного тренера: Богдан Самардак

Голи: Ярослав Сворак - 85 хв.

Попередження: Ягодінскіс. Ісраїлов. Каверин, Савченко, Цибульник - Панас, Загинайлов